Langšádlová navštívila Berounsko

Ve středu 4. 3. 2015 se konal poslanecký den Heleny Langšádlové v regionu Beroun.

 

 

Program byl zahájen návštěvou obecně prospěšné organizace Klubíčko ve Vráži, která poskytuje služby lidem se zdravotním postižením a podporuje jejich rodiny. Zde se poslankyně v doprovodu místopředsedy krajského výboru TOP 09 Patrika Brodana podívala do prostor organizace a setkala se s klienty.

Posléze se konala beseda se studenty berounského gymnázia na aktuální téma migrační a azylová politika. Z pozice předsedkyně sněmovního podvýboru Langšádlová posluchačům přiblížila současnou situaci v České republice i trendy v Evropské unii. Následně reagovala na četné dotazy v rámci diskuse.

V pravé poledne se setkala s dobrovolnými hasiči v nedalekém Králově Dvoře, kde byla doprovázena členkou krajského výboru Pavlou Hlavsovou. Během setkání proběhla debata s velitelem jednotky a jeho kolegy o aktivitách dobrovolných hasičů. Zajímavá byla i prohlídka tamější zbrojnice a vozového parku.

Zastupitelka městyse Komárov Eva Királyová přivítala poslankyni na odpolední části programu. Zde byl prostor pro setkání s vedením městyse starostou Antonínem Merhautem a místostarostou Radimem Šímou. 

Poslední zastávkou na cestě bylo příjemné setkání v Hořovicích se starostou Jiřím Peřinou.

 

Přílohy

  • Klubíčko o.p.s.Klubíčko o.p.s.