Poslanecký den v Kostelci nad Černými lesy

V pátek 2.3. 2012 poslankyně Helena Langšádlová strávila přejemné odpoledne a večer v Kostelci nad Černými lesy v regionu Praha východ.

 

Po poledni byla poslankyně uvítána na tamější radnici, kde se setkala s vedením města a členem regionálního výboru TOP 09 Václavem Kubou. Zde poslankyně pohovořila se starostou Janem Svatošem. Následovala prohlídka základní školy a setkání s žáky, kterým Langšádlová přiblížila legislativní proces.

Do odpoledního programu byla zahrnuta i návštěva Domova pro seniory, kde poslankyně promluvila s vedením a tamějšími klienty o aktuální politické situaci. Poté proběhla exkurze Synátorky, návštěva galerie a prohlídka černokosteleckého pivovaru. Večer se Langšádlová účastnila reprezentačního plesu Fakulty dřevařské a lesnické v prostorách zámku.

Přílohy

  • Setkání na radnici, zastupitel a předseda MO TOP 09 Václav Kuba, místostarostka Jana Havelková, Helena Langšádlová, starosta Jan SvatošSetkání na radnici, zastupitel a předseda MO TOP 09 Václav Kuba, místostarostka Jana Havelková, Helena Langšádlová, starosta Jan Svatoš