Videogalerie

Langšádlová: Každý musí dodržovat pravidla

Publikováno 21. 1. 2016

Bez dodržování pravidel migrační krizi nezvládneme. „V tuto chvíli musíme velmi bedlivě dbát na dodržování zákonů, pravidel a závazků. A to jak ze strany jednotlivých států EU a jejích občanu, tak ze strany migrantů. V Evropě nemohou zůstat ti, kteří nebudou dodržovat naše zákony,“ řekla místopředsedkyně TOP 09 Helena Langšádlová. Podívejte se na další videa z dnešní tiskové konference TOP 09 k migrační krizi.

Střihnu kraji nový kabátek

"Středočeský kraj je rozkradený," konstatuje Helena Langšádlová. TOP 09 a Starostové proto připravili 14 jasných a konkrétních kroků, jak účinně zamezit korupci na krajské úrovni. "Chceme do kraje přitáhnout zahraniční investory, chceme aby byl centrem inovací. Chceme, aby bylo možné z celého Středočeského kraje na jednu jízdenku dojet do centra Prahy. Chceme kvalitní zdravotnické služby, ne aby byl kraj řízen podle rozmarů jeho hejtmana," doplnila Helena Langšádlová.

Středočeskému kraji by nový kabátek slušel

Kandidátka na středočeskou hejtmanku Helena Langšádlová zahájila v Lysé nad Labem výstavu Elegance, snažila se najít peníze na opravu unikátních varhan a diskutovala s panem Horvátem o situaci místních Romů.